ZAJĘCIA CREA DANCE 4 FRIENDS

CENTRUM HAJDASZ zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia w programie Crea Dance 4 Friends!

Zajęcia będą odbywały się na terenie Szkoły Podstawowej nr 79 w Poznaniu, w czwartki od 01.10.2020 o godz. 15:00 – 15:45

Zapisy na www.hajdasz.pl

W trakcie zajęć realizowanych przez CENTRUM HAJDASZ zapewniamy zachowanie wszelkich nakazanych standardów bezpieczeństwa sanitarnego, zarówno przez ogólnie obowiązujące przepisy w Polsce, przepisy prawa miejscowego, ale także zasady wprowadzone przez Dyrekcję Szkoły, w której zajęcia są realizowane. Program Crea Dance 4 Friends  –  to BEZPIECZNA zabawa i nauka:

– HIP-HOP, JAZZ, TIK TOK TRENDS, ZASADY FAIR PLAY, GRY INTERAKTYWNE,  GAME DANCE, FIT I ZDROWE PLECY, ZAJĘCIA LIFESTYLOWE, DISCO, MODA

Dodatkowym elementem jest uruchomiona przez nas aplikacja edukacyjna  (bezpłatna dla dzieci).Posiada gry, rebusy, a nawet możliwość nauki tańca. Jednym słowem aplikacja stwarza możliwość kontynuacji zajęć w domu  i przede wszystkim jest bezpieczna dla dzieci.

Na koniec roku szkolnego wszystkie dzieci otrzymują wyróżnienia w postaci dyplomów, medali lub statuetek.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji naszych zajęć gdzie dowiedzą się Państwo jak dokonać zapisu dziecka. 

https://hajdasz.pl/zajecia-taneczne-dla-twojego-dziecka

Decyzję o ostatecznym zapisie podejmują Państwo po pierwszych zajęciach. Zapraszamy do rezerwacji miejsca na zajęciach. Prosimy w tej sprawie o kontakt osobisty na zajęciach w szkole lub kontakt telefoniczny;-)