ZAKOŃCZENIE ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI

Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie i wielkie serce okazane podczas zbiórki żywności. Dzięki Waszej hojności i gotowości do niesienia pomocy wspólnie zapełniamy półki Zupy na Głównym, Jadłodajni Sióstr Elżbietanek oraz Pogotowia Społecznego.

Wasze wsparcie to realna pomoc dla osób, które każdego dnia zmagają się z trudnościami. Jesteśmy wdzięczni za każdy przyniesiony produkt, za Waszą empatię i poczucie solidarności.

Dziękujemy, że razem tworzymy społeczność, na którą zawsze można liczyć.

Izabela Kemnitz
Loading Images
wpif2_loading
żywność1.jpg
żywność2.jpg