ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI

Po raz kolejny nasza szkoła przystępuje do akcji “Moje miasto bez elektrośmieci”. Tym razem również zapraszamy Rodziców naszych uczniów, mieszkańców Osiedla Świerczewo do aktywnego udziału. Zbieramy zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Wszystko, co wcześniej działało na prąd i na baterie. Sprzęt duży np. lodówki, telewizory, grzejniki i mały np. latarki, telefony, lampki… To ważne – nie zbieramy tylko żarówek i świetlówek, ale zbieramy baterie. Elektrośmieci prosimy zostawiać na holu szkoły od ul. Jesionowej i ul. Jarzębowej (do godz. 19.00). Poszukujemy też dużych kartonów do pakowania drobnych elektrośmieci…
Przewidywany czas zbiórki- koniec października. Liczymy na Państwa zaangażowanie, które pozwoli nam otrzymać nagrody rzeczowe za udział w akcji.
Małgorzata Jurga- szkolny koordynator akcji