ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

Jak co roku nasza szkoła bierze udział w akcji “Syty_Poznań”, tym razem żywność zbieramy przez cały listopad.

Dzięki zbiórce, razem zapełniamy półki Zupy na Głównym, Jadłodajni Sióstr Elżbietanek oraz Pogotowia Społecznego, a przy okazji pokazujemy, że warto działać dla innych. Nie chodzi tylko o puszki i ryż – to też lekcja empatii i solidarności. Uczymy siebie i innych, że wspólnie można zmieniać świat – i to zaczynając tu, lokalnie, w naszym mieście, w naszej szkole.

Jak co roku proszę o otwartość serca i wsparcie 🙂

Z góry dziękuję za zrozumienie i okazane dobro!

Izabela Kemnitz