ZNAM TĘ KSIĄŻKĘ – WYNIKI KONKURSU

Moi Drodzy – chciałabym złożyć wszystkim uczestnikom serdeczne gratulacje: najmłodszym, piątoklasistom za odwagę chęć rywalizacji ze starszymi; starszym – za odwagę zmierzenia się najróżniejszą literaturą młodzieżową. W konkursie przewinęły się książki współczesne, klasyka i takie już mocno zakurzone. Przez cały rok szkolny rywalizowało z różną częstotliwością 16 osób z klas 5 – 8. Bezkonkurencyjne okazały się dwie ósmoklasistki: Ania Olejniczak z 8a (17 prawidłowych odpowiedzi) oraz Tamara Andrzejewska z 8b ( 16 odgadniętych tytułów i autorów), tuż za nimi uplasowało się rodzeństwo Starkowskich: Magda z 6c i Jędrek z 8b.

Zwyciężczyni za swoją ciężką pracę otrzyma na zakończeniu roku bon do Empiku, aby mogła spełnić swoje wakacyjne książkowe marzenie!

Dziękuję wszystkim za udział i zaangażowanie.

Małgorzata Urbaniak