Nauczyciele

GRONO PEDAGOGICZNE 2019/2020

Dyrektor: Hanka Gadzińska

Wicedyrektor: Radosława Braszak

Kontakt z nauczycielem możliwy za pomocą e-dziennika, podczas konsultacji dla rodziców i zebrań z rodzicami.

Nazwisko i Imię

Nauczany przedmiot

Wychowawstwo

Baranowska Aneta

pedagog kl.VI – VIII

Barańczak Monika

język polski

 VIa

Bartkowiak Marta

świetlica szkolna/asystent

Beczkowska Halina

edukacja wczesnoszkolna

IIIa

Bednarska Beata

matematyka/informatyka/religia

 VId

Braszak Radosława

wicedyrektor/n-l wspomagający

Budzińska Małgorzata

świetlica szkolna

Chobot – Kłodzińska Marzanna

przyroda/biologia

Cichosz Anna

język angielski 

VIc

Czwakiel Jakub

wychowanie fizyczne

Depka Magdalena

chemia

Dobrzyńska Aleksandra

edukacja wczesnoszkolna

Ia

Gadzińska Hanka

dyrektor

Grabowska Anna

język polski

Va

Giełżyńska -Staniszewska Stefania

psycholog VI –  VIII

Haremska – Surdyk Anna

wychowanie fizyczne

Jakubowski Dariusz

świetlica szkolna

Jagsch-Kitowska Beata

wychowanie fizyczne

Jóźwiak Alicja

edukacja wczesnoszkolna

IIa

Jurga Małgorzata

edu. wczesnoszkolna/logopedia

Ib

Kaczmarek Wiesław

historia/religia

VIIb

Kalemba Iwona

biblioteka szkolna

Kapluk Łucja

fizyka

Karczyńska Grażyna

matematyka/informatyka

Kemnitz Izabela

matematyka/j.angielski

VIIa

Kłos Juliusz

muzyka

Kortus Dorota

edukacja wczesnoszkolna

„0”

Krawczyk Justyna

matematyka

VIb

Króliczak Piotr

religia

Kuligowska Danuta

wychowanie fizyczne

Kursa Agnieszka

język angielski

VIIIc

Kuśmierczyk Aneta

  język polski/ asystent   IVa

Lesiak Hanna

świetlica szkolna

Litowińska – Sokal Grażyna

nauczyciel wspomagający

Łopka Małgorzata

język polski

Vb

Łopka Piotr 

język polski

Łukaszewski Piotr

plastyka/technika

Mackiewicz Agnieszka

biologia/n-l wspomagający/edb

Matusik Ewa

edukacja wczesnoszkolna

IIc

Olejnik Wojciech

wychowanie fizyczne

Pacholska Karolina

psycholog kl. 0 – V

Pajtasz Maria

informatyka

Pecyna Aneta

muzyka/plastyka/technika

urlop zdrowotny

Pluta Julia

religia/muzyka

Płotkowiak Danuta

wych. fizyczne/język hiszpański

Radzimski Sławomir

informatyka/wos/historia

Ratajczak Dorota

n-l wspomagający

Ratajczak- Drywa Elżbieta

edu. wczesnoszkolna/j.niemiecki

Ic

Rzanna – Antkowiak Hanna

edukacja wczesnoszkolna

IIIb

Sieczkarska Magdalena

przyroda/geografia

Sosnowska Agata

język angielski/logopedia

Soszyńska Anna

matematyka

Vd

Studzińska Lucyna

n-l wspomagający

Sumelka Hanna

wdż

Staszewska Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

IIb

Szafranek Katarzyna

n-l wspomagający

 IIIb

Szymańska Anna

edukacja wczesnoszkolna

„0”

Torzewska Anna

edukacja wczesnoszkolna

IIc

Urbaniak Małgorzata

język polski/biblioteka

VIIIb

Weber – Sobiech Izabela

język angielski/j. polski

IVb

Winkel Justyna

język angielski

 Vc

Wyrwińska Iwona

pedagog kl. 0 – V

Zielińska Elżbieta

fizyka

 urlop zdrowotny