Nauczyciele

GRONO PEDAGOGICZNE 2018/2019

Kontakt z nauczycielem możliwy za pomocą e-dziennika, podczas konsultacji dla rodziców i zebrań z rodzicami.

Nazwisko i Imię

Nauczany przedmiot

Wychowawstwo

Baranowska Aneta

pedagog kl.VI – VIII i III gimn.

Barańczak Monika

język polski/logopedia

 Va

Bartkowiak Marta

świetlica szkolna/asystent

Beczkowska Halina

edukacja wczesnoszkolna

IIa

Bednarska Beata

matematyka/informatyka

 Vd

Braszak Radosława

wicedyrektor/n-l wspomagający

Budzińska Małgorzata

świetlica szkolna

Chobot – Kłodzińska Marzanna

przyroda

Cichosz Anna

język angielski 

Vc

Czwakiel Jakub

wychowanie fizyczne

Depka Magdalena

chemia/n-l wspomagający

IIIB (gimnazjum)

Dobrzyńska Aleksandra

edukacja wczesnoszkolna

IIIa

Gadzińska Hanka

dyrektor/n-l wspomagający

Grabowska Anna

język polski

IVa

Giełżyńska -Staniszewska Stefania

psycholog VI –  VIII i III gimn.

Halkiewicz Dobrochna

historia/język polski

Haremska – Surdyk Anna

wychowanie fizyczne

Iskra Magdalena

język niemiecki

Jagielska Ewa

biblioteka szkolna

Jakubowski Dariusz

świetlica

Jagsch-Kitowska Beata

wychowanie fizyczne

VIIIc

Jóźwiak Alicja

edukacja wczesnoszkolna

Ia

Jurga Małgorzata

edu. wczesnoszkolna/logopedia

IIIb

Kaczmarek Wiesław

historia/religia

VIb

Kalemba Iwona

biblioteka szkolna

Kapluk Łucja

fizyka

Karczyńska Grażyna

matematyka

Kemnitz Izabela

matematyka

VIa

Kłos Juliusz

muzyka

Kortus Dorota

edukacja wczesnoszkolna

„0”

Krawczyk Justyna

matematyka

Vb

Króliczak Piotr

religia

Kuligowska Danuta

wychowanie fizyczne

Kursa Agnieszka

język angielski/ n-l wspomagający

VIIc

Kuśmierczyk Aneta

  język polski/ n-l wspomagający  IIIA (gimnazjum)

Lesiak Hanna

przyroda/n-l wspomagający

 urlop zdrowotny od 2.01.2018

Litowińska – Sokal Grażyna

nauczyciel wspomagający

Łopka Małgorzata

język polski

IVb

Łopka Piotr 

język polski

 VIIa

Łukaszewski Piotr

plastyka/technika

Mackiewicz Agnieszka

biologia/n-l wspomagający/edb

Malec Anna

świetlica

Matusik Ewa

edukacja wczesnoszkolna

Ic

Moczorodyńska Bożena

świetlica

Olejnik Wojciech

wychowanie fizyczne

Pacholska Karolina

psycholog kl. 0 – V

Pajtasz Maria

informatyka/n-l wspomagający

Pecyna Aneta

muzyka/plastyka/technika

urlop zdrowotny od 2.01.2018

Pluta Julia

religia/muzyka

Płotkowiak Danuta

wych. fizyczne/język hiszpański

Radzimski Sławomir

informatyka/wos

Ratajczak Dorota

wicedyrektor/n-l wspomagający

 urlop zdrowotny od 2.01.2018

Ratajczak- Drywa Elżbieta

wicedyrektor/n-l wspomagający

Rzanna – Antkowiak Hanna

edukacja wczesnoszkolna

IIb

Sieczkarska Magdalena

przyroda/geografia

VIIIa

Sosnowska Agata

język angielski/logopedia

Soszyńska Anna

matematyka

IVd

Studzińska Lucyna

n-l wspomagający

Sumelka Hanna

geografia/wdż

IIIC (gimnazjum)

Staszewska Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

Ib

Szafranek Katarzyna

n-l wspomagający

 IIb

Szymańska Anna

edukacja wczesnoszkolna

„0”

Tomkowiak Błażej

wychowanie fizyczne

Torzewska Anna

edukacja wczesnoszkolna

IIc

Urbaniak Małgorzata

język polski

VIIb

Weber – Sobiech Izabela

język angielski

VIIIb

Winkel Justyna

język angielski

 IVc

Wyrwińska Iwona

pedagog kl. 0 – V

ks.  Zahora Grzegorz

religia

Zielińska Elżbieta

fizyka

 urlop