AKADEMIA Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W KLASACH MŁODSZYCH

9 listopada uczniowie klas trzecich zaprosili swoich młodszych kolegów na uroczysta akademię z okazji Święta Niepodległości. Na pięknie udekorowanym holu, wśród prac dzieci z klas 0-III, było bardzo uroczyście. Tego dnia wszyscy uczniowie przyszli do szkoły w strojach galowych z biało-czerwonymi chorągiewkami, opaskami lub przypiętymi kokardami. Podczas apelu przedstawiona została historia Polski i Jej odrodzenie w 1918 roku. Z zadumą recytowano wiersze patriotyczne, śpiewano dawne legionowe piosenki. Wszyscy włączyli się do recytacji wiersza “Kto Ty jesteś ?”. Odśpiewano również hymn Polski, który ponownie zabrzmiał podczas bicia rekordu Polski o godzinie 11.11 na szkolnym boisku.

Loading Images
wpif2_loading
1e.jpg
1c.jpg
1g.jpg
1.jpg
1j.jpg
1k.jpg
1b.jpg
1f.jpg
1a.jpg
1h.jpg
1i.jpg
1d.jpg