BĄDŹ DLA WSZYSTKICH A ŚWIAT BĘDZIE SZCZĘŚLIWY!

21 listopada obchodziliśmy  Dzień Życzliwości i Pozdrowień. To dzień bardzo szczególny, który ma nam uświadomić, że zawsze należy być wobec siebie miłym, uprzejmym i życzliwym. Uczniowie naszej szkoły przyszli ubrani na żółto lub w wesołym przebraniu. Nauczyciele w klasach przeprowadzili zajęcia nt: “Dlaczego należy być życzliwym” oraz przypomnieli uczniom ”Prawa i obowiązki dzieci”. Każda klasa przygotowała kartki z zapisanym hasłem o życzliwości, które zawiesiła na drzwiach swojej klasy.  Uczniowie wykonali wesołe emotikonki,  z którymi  chodzili przez cały dzień w szkole. W holu szkoły zostały zawieszone kartki z zapisanymi  prawami dziecka, które przysługują  każdemu dziecku i powinny być respektowane przez każdego dorosłego.

Loading Images
wpif2_loading
E.jpg
F.jpg
B.jpg
G.jpg
A.jpg
D.jpg
C.jpg