DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

W piątek, 25 listopada w naszej szkole było bardzo wesoło. Już przed 8.00 uczniów i nauczycieli wchodzących do szkoły witał duży, pluszowy Miś. Nic dziwnego, przecież właśnie tego dnia obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dla uczniów klas 0- III zorganizowano konkurs plastyczny. Ze względu na to, że wszystkie prace były pełne uroku nie wyłoniono zwycięzcy, nagrodzono wszystkich uczniów, a najciekawsze prace umieszczono na tablicach w holu szkoły. Klasy II uczestniczyły w zajęciach w bibliotece szkolnej, gdzie poznały misie będące bohaterami książek, filmów i dobranocek. Uczniowie klasy II c z własnej inicjatywy wykonali piękne książeczki, w których opisywali różne przygody Kubusia Puchatka. Nasz pluszowy Miś odwiedził wszystkie klasy, wzbudzając ogromną radość zarówno wśród najmłodszych, jak i starszych i tych już całkiem dorosłych. Wszystkim misiom, które odwiedziły naszą szkołę, a także tym, które zostały w domach złożyliśmy najlepsze życzenia. To był bardzo miły dzień.

Loading Images
wpif2_loading