NASI UCZNIOWIE NA XI MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE RECYTATORSKI

Na początku kwietnia odbył się w naszej bibliotece szkolny etap Konkursu Recytatorskiego „Wiersze Emilii Waśniowskiej”. Przystąpili do niego uczniowie z klas I– IV. Zwycięzcy reprezentowali naszą szkołę na Międzyszkolnym Konkursie, który  odbył się pod koniec kwietnia w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 34. Do konkursu przystąpiło 64 uczniów z 24 szkół podstawowych Poznania i województwa poznańskiego. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice, wyłonione w szkolnym etapie konkursu: Zuzia Kuncewicz i Zuzia Rzeźnik z klasy III c oraz Marianna Wlekła z klasy III b. Poziom konkursu był bardzo wysoki, wszyscy z dużą wrażliwością recytowali piękne wiersze Emilii Waśniowskiej. Po kilku dniach ogłoszono wyniki. Dwie reprezentantki naszej szkoły – Zuzia Kuncewicz i Zuzia Rzeźnik, zdobyły wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Loading Images
wpif2_loading