KONKURS WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Poznaniu oraz nauczyciele języka angielskiego serdecznie zapraszają uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych z Poznania i powiatu poznańskiego do udziału w III edycji Konkursu Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych Fly High.

Tegoroczna edycja odbędzie się 10 kwietnia 2024 r. o godz. 9:00 w Szkole Podstawowej nr 65 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5 w Poznaniu, os. Kosmonautów 111.

Tematyka tej edycji konkursu związana będzie z obszarem Walii (kultura, historia, literatura, geografia, sport, słynne postacie itp.). Każdy uczestnik konkursu otrzyma nagrodę i dyplom uczestnictwa.

Każda szkoła może wystawić maksymalnie 5 uczestników, dlatego w przypadku większej ilości zgłoszeń zostaną przeprowadzone eliminacje szkolne. Zgłoszenia do konkursu do 11 marca 2024r. osobiście lub przez eDziennik przyjmuje p. Agnieszka Kursa.

Szczegolowy-regulamin-konkursu-24

Zgoda-i-rodo-FLY-HIGH-2023-24