KRÓLOWE BIBLIOTEKI

Bardzo mi miło ogłosić wszystkim, że w oddziale biblioteki dla klas 6 – 8 (i tych po osiemnastce) niekwestionowanymi, najwierniejszymi czytelniczkami są panie. Czytają panie nauczycielki ze szkoły i przedszkola, panie z obsługi. We wszystkich klasach to uczennice  czytają najwięcej i wypożyczają nie tylko lektury. Wszelkie rekordy pobiła Julia Michalak z kl.7a “połykając” 32 dodatkowe książki w trakcie tego roku szkolnego, tuż za nią jest Anastazja Pilarska, również z kl. 7a, z 24 dodatkowymi książkami i Milena Mocek z kl.8c z 21.
Wiem, że część z Was ma własne książki, ale księgozbiór dla klas 6 -8 został w sporej części odnowiony i można znaleźć coś w nim dla siebie.
Życzę udanych wakacji, najlepiej w towarzystwie dobrej książki, hamaka, morza i słońca!
Do zobaczenia we wrześniu!
Małgorzata Urbaniak