KSIĄŻKA MOJEGO DZIECIŃSTWA

W naszej akcji czytelniczej pt. Książka mojego dzieciństwa wzięło udział 296 uczniów z las III – VIII, 27 rodziców i 13 nauczycieli.
Najmilej wspominanymi książkami z dzieciństwa wśród dorosłych są:

Pozostałe tytuły, które zostały wymienione przez rodziców i nauczycieli:

Niektórzy rodzice i nauczyciele napisali również, dlaczego właśnie ta, a nie inna książka zapadła im w pamięć i serce. Przeczytajcie krótkie recenzje. Może któraś z nich Was zaciekawi i sięgniecie po książkę, aby przekonać się, czy rzeczywiście jest tak wciągająca, jak piszą o niej czytelnicy.

Wśród uczniów bardzo trudno było wyłonić jedną ulubioną książkę, gdyż w odpowiedziach pojawiało się mnóstwo różnorodnych tytułów. Jednak najwięcej głosów, wśród młodszych i starszych uczniów otrzymały dwie serie książek:

Inne tytuły książek, które wiele razy zostały wymienione przez uczniów:

Bardzo dziękujemy wszystkim Uczniom, którzy wypełnili ankietę na temat czytania. Weźmiemy pod uwagę Wasze propozycje, zamawiając książki do biblioteki. Będziemy się starać, aby jak najwięcej nowości znalazło się na półkach.

Wyniki ankiety o czytaniu

Dziękujemy także wszystkim Rodzicom i Nauczycielom, którzy podzielili się z nami swoimi czytelniczymi wspomnieniami z dzieciństwa.
Szczególne podziękowania dla p.Marii Pajtasz i p. Sławomira Radzimskiego za pomoc udzieloną uczniom podczas wypełniania ankiety.