MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWY DLA NAJMŁODSZYCH

Coraz bliżej święta, więc i atrakcji przedświatecznych w szkole nie może zabraknąć. 8 grudnia w naszej sali gimnastycznej odbył się coroczny turniej mikołajkowy dla naszych najmłodszych uczniów prowadzony przez “Mikołaja” – w tę bowiem postać specjalnie dla uczniów wcielił się pan Wojciech Olejnik. Rywalizacja odbyła się w zespołach klasowych. Zawody miały formę lubianych przez dzieci wyścigów rzędów, a konkurencje nawiązywały do świąt i zimy. Toczenie śnieżnej kuli, sztafeta mikołajów z czerwonymi czapeczkami, wyścig ze śnieżką to tylko przykładowe zadania, z którymi musiały zmierzyć się dzieci. Wszystkie klasy bawiły się wspaniale i zasłużyły na zwycięstwo. Kapitanowie odebrali dyplomy, aby chwilę później z pozostałymi uczestnikami zajadać się cukierkami.

Loading Images
wpif2_loading