REKOLEKCJE SZKOLNE

W dniach 28, 29 lutego oraz 1 marca dla dzieci uczęszczających na religię obywać się będą Rekolekcje szkolne. Rekolekcje głoszone będą w Kościele Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła na Świerczewie. Nauki rekolekcyjne potrwają od 9.00 do 10.00. Do kościoła dzieci przychodzą samodzielnie lub pod opieką rodziców. Po skończonych rekolekcjach nauczyciele odbiorą dzieci z kościoła.

W środę 28 lutego rekolekcje dla klas I, II i III (lekcje zaczynają od 10.40), w czwartek 29 lutego rekolekcje dla klas IV, V i VI (lekcje zaczynają od 10.40), w piątek 1 marca rekolekcje dla klas VII i VIII (lekcje zaczynają od 10.40).

Dla pozostałych dzieci zapewniamy opiekę w świetlicy i zajęcia ogólnorozwojowe w bibliotece szkolnej.