SZKOŁA MAŁEGO INŻYNIERA

Drodzy uczniowie, nauczyciele i rodzice!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Szkoła Małego Inżyniera” popularyzującego nauki techniczne. Organizatorami są Volkswagen Poznań i Fundacja Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

W ramach projektu szkoły mogą uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, w skład którego wchodzą: zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole, oraz certyfikowane szkolenie z prowadzenia zajęć z wykorzystaniem klocków LEGO® MINDSTORM EV3 dla dwóch nauczycieli zatrudnionych w szkole. Wystarczy wziąć udział w głosowaniu.

Głosowanie odbywać się będzie on-line od 15.11.2016 r. do 18.12.16 r.
Jeden użytkownik może oddać jeden głos dziennie!

Głosować mogą uczniowie, rodzice, dziadkowie, sąsiedzi, znajomi. Pamiętajcie – każdy głos ma znaczenie!

By oddać głos wystarczy wejść na stronę: http://szkolamalegoinzyniera.pl/zaglosuj-na-szkole#school-151 kliknąć na naszą szkołę, a następnie wybrać ikonę “Oddaj głos”. Po poprawnym oddaniu głosu, pojawi się komunikat o jego przyjęciu. Liczba głosów na naszą szkołę powinna wzrosnąć o jeden punkt.

Wszystkim, którzy oddadzą głos  z góry dziękujemy !