ZIELONA SZKOŁA KLAS 3 W CICHOWIE

W dniach 5-6 oraz 7-8 czerwca klasy trzecie udały się na dwudniową „Zieloną Szkołę” do  Cichowa.
Cichowo to mała -cicha- miejscowość wypoczynkowa położona nad jeziorem, wśród pól i lasów. Mieszkaliśmy w wygodnych, ładnych domkach, na ogrodzonym terenie.
Zaraz po przyjeździe zapoznaliśmy się z planem zajęć, nie pozostawiał on ani chwili na wypoczynek. Uczestniczyliśmy w paintballu, podchodach, biegach na orientację, strzelaliśmy z łuku, pływaliśmy łodziami wiosłowymi. Nie zabrakło również ogniska z kiełbaskami, dyskoteki, zabaw integracyjnych. Pod bacznym okiem opiekunów uczniowie kąpali się w jeziorze. Odwiedziliśmy również dworek w Soplicowie, gdzie kręcono sceny do filmu: „Pan Tadeusz”. Pogoda i humory dopisywały. Jedzenie było smaczne. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do parku linowego, gdzie uczniowie mogli wykazać się odwagą pokonując przeszkody zawieszone na wysokości.
Uczniowie wrócili do domów zmęczeni i zachwyceni pobytem w Cichowie. Polecamy to miejsce!
Loading Images
wpif2_loading