WYCIECZKA KLASY 4b

W listopadzie nasza klasa miała niesamowitą okazję poznania cyklu powstawania olbrzymich zaworów wodnych, które montowane są w tamach i zaporach wodnych lub elektrociepłowniach. Projektuje i produkuje je firma TB Hydro sp. z o.o. w Wągrowcu. Zaprosił nas tam pan Mateusz Szulczyk, tata naszej Amelki. Z przygotowanej przez niego prezentacji, dowiedzieliśmy się, że zawory są aż trzy razy wyższe od budynku naszej szkoły. Firma zrealizowała wiele takich projektów na świecie, w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Kolumbii , w Afryce i Europie. Wiedza i  profesjonalizm pracowników firmy zrobiły na nas duże wrażenie. Serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie i słodki poczęstunek.

Ewa Figas

Loading Images
wpif2_loading
IMG_9678.jpeg
img_9697.jpg
IMG_9690.jpeg
IMG_9675.jpeg
IMG_9682.jpeg
IMG_9691.jpeg
IMG_9687.jpeg
IMG_9679.jpeg