OGŁOSZENIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

OGŁOSZENIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NR 1

DROGI UCZNIU WARTO ABYŚ WIEDZIAŁ:

·   Wszystkie informacje, co nas będzie czekać w każdym miesiącu, będą wywieszane na Tablicy Samorządu Uczniowskiego oraz na stronie SU. Proszę o czytanie ogłoszeń.

·   W trzecim tygodniu września SU przeprowadzi wśród uczniów klas 4-8 ankietę pt. Co pomaga, co przeszkadza w uczeniu się?

·   30 września z okazji Dnia Chłopaka będziemy obchodzili w naszej szkole „SZALONY DZIEŃ WĄSA” pod hasłem „ Więc się już nie dąsaj i przypnij sobie w czwartek wąsa!”. Chętni uczniowie w tym dniu mogą przyjść do szkoły z wąsem. Technika wykonania wąsa może być dowolna, mogą być wąsy malowane, doczepiane, przyklejane i na gumce, wąsy sumiaste, szlacheckie, zakręcone, przystrzyżone, … . Każdy uczeń „z wąsem” otrzyma 5 punktów dodatnich z zachowania. Miłej zabawy ?

Dziękujemy za przeczytanie ogłoszenia