“GRZYWĄ MALOWANE” – RECENZJA 4

To kontynuacja powieści „Koń na receptę”.

Kolejne przygody Jagody i grupy dzieci, spędzających wakacje w Dąbrówce, widziane oczami nowej bohaterki, Gai. W tej części dzieją się niezwykłe i tajemnicze rzeczy. Pojawiają się kolorowe króliki, podejrzane ucieczki koni, dziwna muzyka dobiegająca z lasu i czarny charakter. Będzie tu także sporo na temat proroczych snów, zaklinaczy koni i niezwykłym darze jednej z dziewczynek. Dziać się będzie wiele wydarzeń, które sprawią, że dzieci ponownie zjednoczą siły, aby rozwikłać dziwne tajemnice. A wszystko to we wspaniałej wiejskiej scenerii i pięknym, wakacyjnym czasie.

Przygoda Gai i Jagody w Dąbrówce to historia ciekawa i niezwykle ciepła. Ukazuje ogromną więź i przyjaźń człowieka ze zwierzętami. Daje nam za przykład ludzi, którzy wiele mogą poświęcić dla zwierząt, którzy je kochają, rozumieją i przede wszystkim chcą ich dobra.

Polecam!

Iwona Kalemba