PÓŁKOLONIE DLA UCZNIÓW KLAS I – III

Informujemy, że w dniach 24.06. -28.06.2019r. Szkoła Podstawowa nr 79 organizuje półkolonie, których adresatami są uczniowie klas I-III szkół podstawowych, mieszkańcy Poznania.

Warunki udziału dziecka: rodzice mieszkańcy Poznania, rozliczają podatek w Poznaniu – wymagane będzie oświadczenie obojga rodziców.

Rodzice wpłacają za udział dziecka w wypoczynku kwotę 100 zł na konto Miasta Poznania do szkoły powinni dostarczyć potwierdzenie wpłaty. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W dniach 01.07. – 05.07.2019r. odbędzie się II turnus organizowany przez Wielkopolską Akademię Piłkarską. Koszt uczestnictwa dziecka w tym turnusie to kwota 190 zł. W tym przypadku udział mogą brać uczniowie klas I- IV, niekoniecznie mieszkańcy Poznania.

W obu turnusach:

• zapewnienie wyżywienia (2 posiłki: śniadanie i obiad)
  • opieka i organizacja czasu wolnego w godz. 8.00 – 16.00
  • liczba dzieci na 1 turnus 26 dzieci, (2 nauczycieli + kierownik)

Zapisy dzieci na każdy z  turnusów – do dnia 31.05.2019r w sekretariacie Szkoły.