PUCHAR 5 MILIONÓW

W przeddzień szkolnej Wigilii wybraliśmy się do Hali Widowiskowo-Sportowej Arena. Ponad czterdziestu uczniów naszej szkoły brało udział w imprezie sportowej o nazwie Puchar 5 Milionów. Dzieci rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych. Najmłodsza kategoria obejmowała uczniów z klas pierwszych i drugich, średnia – uczniów z klas trzecich i czwartych, a najstarsza – uczniów z klas piątych i szóstych. Nie zabrakło ciekawych zadań i zabaw w świątecznej atmosferze. Wśród konkurencji sportowych znalazły się m.in. toczenie kul śnieżnych i wyścigi z workami prezentów. Uczestników turnieju odwiedził nawet Święty Mikołaj i elfy. Każda szkoła musiała przygotować i zaśpiewać wylosowaną przez siebie kolędę. Oprócz tego uczniowie mogli korzystać z innych atrakcji, takich jak: dmuchane zjeżdżalnie i trampoliny oraz możliwości pomalowania twarzy. Zabawom towarzyszyło wiele emocji, a uczestnicy dopingowali siebie nawzajem do wysiłku. Nic więc dziwnego, że zwycięzcami ogłoszono wszystkie dzieci uczestniczące w zabawie. Na koniec turnieju każdy uczestnik otrzymał pamiątkową koszulkę i słodycze, a szkoła sprzęt sportowy. Dzieci z pewnością jeszcze długo będą wspominać to wydarzenie.

Loading Images
wpif2_loading