WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK 2020

 

W tym roku nasza szkolna biblioteka włącza się po raz kolejny do akcji Wielkiej Zbiórki Książek organizowanych przez Fundację Zaczytani.org. Do 11. października można przynosić książki, które trafią do Zaczytanych Bibliotek w szpitalach, hospicjach, świetlicach, placówkach opiekuńczo- wychowawczych… W obu bibliotekach, zarówno dla klas I-V, jak i VI-VIII będzie stał oznaczony karton, w którym można zostawić swoje książki.

Jakie książki zbieramy?

  • Wydane po 2000 roku
  • Napisane w języku polskim
  • Nowe lub używane, ale w bardzo dobrym stanie
  • Dla dzieci, młodzieży, dorosłych

Nie przyjmujemy:

Podręczników, słowników, kodeksów, wydań z segregatorami, czasopism, Pisma świętego ani innych świętych ksiąg, przewodników, atlasów, map, książek kucharskich, ogrodniczych, poradników itp.

Z góry serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom!

Szczegóły na stronie organizatora www.zaczytani.org