WYNIKI KONKURSU STYCZNIOWEGO FUNDACJI GOOD CHALLENGE

W konkursie styczniowym fundacji Good Challenge na temat tolerancji wzięło udział dziewięć osób. Wszystkie prace były naprawdę przepiękne i pomysłowe dlatego też wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali drobny upominek. Natomiast na szczególne gratulacje zasłużyli trzej uczniowie reprezentujący naszą szkołę. Stowarzyszenie Na Tak nagrodziło następujące osoby:

Jan Kierzek 4a

Anna Malcherek 6a

Anastaziia Romaniuk 7a

Bardzo dziękuję wszystkim za zaangażowanie, serdecznie gratuluję nagrodzonym uczniom i zachęcam do obejrzenia wszystkich prac:)

Izabela Kemnitz

Loading Images
wpif2_loading
Jan Kierzek2.jpg
Jan Kierzek1 SP 79.jpg
Amelia Wojciechowska SP 79.jpg
20230127_121926.jpg
Xawery Maciaszek.jpg
Anastaziia Romaniuk.jpg
Zoe Grześkowiak SP 79.jpg
Blanka Bielawa.jpg
Julia Michalak SP 79.jpg
Ania Malcherek SP 79.jpg
Marta Bartkowiak SP 79.jpg