NA NUDĘ – DOBRA KSIĄŻKA!

Niestety, sytuacja zmusiła nas do pozostania w domach, ale jest to dobry czas, aby nadrobić lub spróbować złapać książkowego bakcyla.

Chciałabym zachęcić Was do przeczytania moich propozycji, które w przyszłości pragnęłabym zakupić do naszej biblioteki:

  • Dla miłośników i przyszłych wielbicieli prozy z nutką psychologii o problemach rówieśników: „Pozłacana rybka” Barbary Kosmowskiej. Bohaterką jest nastoletnia Alicja, która stara się poukładać sobie świat po rozwodzie rodziców i uporać się z uczuciami wobec nowej rodziny ojca. Wzruszająca i przejmująca!
  • Dla miłośników fantasy: „Porwana pieśniarka” Danielle L. Jensen. Fascynujące przedstawienie świata trolli, ludzi i elfów w zupełnie nowej odsłonie. Nastoletnia Cecile będzie musiała zmierzyć się z mitami dotyczącymi trolli i dokona zaskakujących odkryć. Przy okazji odkryje różne znaczenia słowa przyjaźń, lojalność i miłość. „Porwana pieśniarka” jest pierwszym tomem trylogii.

Póki co warto korzystać z promocji sklepów internetowych, aby wzbogacić własne kolekcje.

Do zobaczenia w dobrym zdrowiu!

Małgorzata Urbaniak