INSCENIZOWANA DROGA KRZYŻOWA

W Wielki Piątek 30 marca odbyła się w kościele NMP Matki Kościoła w Poznaniu na Świerczewie inscenizowana Droga Krzyżowa przygotowana przez młodzież (absolwentów naszej szkoły) i ks. Grzegorza. Inscenizacja rozpoczęła się od sceny w Wieczerniku. Następnie modlitwa i pojmanie w Ogrójcu a od sądu u Piłata droga na Golgotę. Zakończeniem nabożeństwa było spotkanie ze Zmartwychwstałym. W inscenizacji wzięli udział obecni uczniowie naszej szkoły: Jezus ─ Jędrzej Starkowski 5b, Piłat ─ Stanisław Czubala 4c, Szymon ─ Adrian Kmieciak 4a, Maryja ─ Oliwia Grześkowiak 4c, Weronika ─ Julia Jezierska 4a, Jan ─ Aleks Pampuch 4c, Anioł ─ Filip Nowakowski 3b, Sługa ─ Stanisław Białas 4b, Niewiasty  ─ Martyna Jezierska 3b, Marianna Wlekła 3b, Zoe Grześkowiak 2a, Żołnierze ─ Jakub Grudziak 6a, Wiktor Rzepkowski 4c, Igor Gołębiowski 4c, Apostołowie ─ Wojciech Nowakowski 4b, Adam Janik 6b, Narrator ─ Zuzanna Wieczorek 5b.

Loading Images
wpif2_loading