RELACJA Z PÓŁKOLONII LETNICH 2018

W  dniach  25.06.  do  29.06. odbyły  się  w  naszej  szkole  półkolonie  miejskie. Wzięło  w  nich  udział  26  uczniów  z  klas  1  i  2. Pierwszy  dzień  półkolonii  dzieci  spędziły  na  lotnisku  „Ławica”, gdzie  m.in. zwiedziły  terminal, przeszły  przez  odprawę  celną. We  wtorek  udaliśmy  się  do  kręgielni, a  następnie  do  Kinder  Park, gdzie  dzieci  bawiły  się  w  basenie  z  piłkami, zjeżdżały  na  zjeżdżalniach, skakały  na  trampolinie. Kolejny  dzień  to  wizyta  w  Muzeum  Literackim  H. Sienkiewicza  oraz  udział  w  warsztatach  z  robienia  lizaków. W  czwartek  byliśmy  w  kinie  na  filmie  „Odlotowy  nielot”, a  potem  udaliśmy  się  na  warsztaty  z  robienia  pizzy. Ostatni  dzień  półkolonii  to  wizyta  w  Ogrodzie  Botanicznym.

Loading Images
wpif2_loading